Urządzenia grzewcze www.magnusgt.pl Urządzenia grzewcze
Urządzenia grzewcze

Firma Nortpol zajmuje się dystrybucją urządzeń grzewczych, takich jak piecyki gazowe, konwektory i grzejniki cenionej marki Magnus. Są to nowoczesne, wydajne, ekonomiczne i bezpieczne urządzenia, posiadające Europejski Certyfikat Bezpieczeństwa CE oraz dwuletni okres gwarancji. Urządzenia te doceniło już wielu klientów zarówno hurtowych, jak i indywidualnych na terenie Polski, Czech i Słowacji. W ofercie posiadamy również żeliwne piecyki wolnostojące, piece szamotowe i trocinowe, które idealnie spełniają się w garażach, pracowniach, pomieszczeniach handlowych i biurowych oraz domach, gdzie brak jest tradycyjnych pieców centralnego ogrzewania.
Kociołki węgierskie i żeliwne www.farmcook.pl Kociołki węgierskie i żeliwne
Grille ogrodowe

Firma Nortpol zajmuje się produkcją i dystrybucją kociołków żeliwnych i węgierskich marki Farmcook. Są to naczynia, które dzięki doskonałym walorom smakowym i zapachowym przyrządzanych w nich dań, zdobywają coraz większą popularność w całej Europie. Żeliwny kociołek po wypełnieniu jedzeniem i zakręceniu za pomocą pokrywy wstawiany jest wprost do ogniska, aby uzyskać pyszne, aromatyczne pieczonki. Kociołek węgierski natomiast wykonywany jest z pokrytej emalią blachy lub stali nierdzewnej i służy do zawieszania nad płomieniami na specjalnym trójnogu. W ten sposób przygotowuje się nie tylko tradycyjne węgierskie zupy i gulasze, ale i wszelkiego rodzaju dania jednogarnkowe. Oferowane przez nas kociołki żeliwne odlewane są maszynowo w naszej odlewni, zapewniają więc najwyższą jakość wykonania. Posiadają niezbędne atesty dopuszczające do bezpiecznego kontaktu z żywnością, dzięki czemu nasi klienci mogą być pewni, że do pożywienia nie przedostaną się żadne szkodliwe substancje.
Grille ogrodowe i paleniska www.farmcook.pl Grille ogrodowe
Grille ogrodowe

Nasza działalność obejmuje również produkcję grilli ogrodowych marki Farmcook. Są to grille ogniskowe zawieszane na trójnogu nad paleniskiem. W naszej ofercie znajdują się też specjalne metalowe paleniska, pozwalające bezpiecznie i unikając zbędnego bałaganu rozpalać ogień w dowolnym miejscu. Produkty Farmcook gwarantują zadowolenie i satysfakcję z użytkowania nawet najbardziej wymagającym klientom. Praktyczne i funkcjonalne, stworzone z myślą o wygodzie grille wyposażone są w wiele przydatnych funkcji i udogodnień, dzięki czemu są proste i przyjemne w obsłudze. Na uwagę zasługuje również ich oryginalny, stylowy design, który czyni z nich niezwykle efektowne elementy aranżacji przestrzeni.
Meble ogrodowe www.goldgarden.pl Meble ogrodowe
Meble ogrodowe

Firma Nortpol specjalizuje się w produkcji żeliwno-drewnianych mebli ogrodowych marki Gold Garden. Są one produkowane z wysokiej jakości drewna zarówno gatunków krajowych, jak i egzotycznych oraz mocnego i wytrzymałego żeliwa szarego. Piękne, stylowe, gustownie zdobione meble niezwykle efektownie prezentują się w ogrodach, na tarasach, a także w oryginalnie zaaranżowanych wnętrzach, a ponadto zapewniają komfort i wygodę na najwyższym poziomie. Profesjonalne zabezpieczenie przed szkodliwym wpływem zmiennych warunków atmosferycznych gwarantuje wiele lat użytkowania mebli.