NORTPOL to firma, zajmująca się produkcją oraz sprzedażą hurtową i detaliczną produktów z branży dom - warsztat - ogród.

Jesteśmy producentem wysokiej klasy żeliwno-drewnianych mebli ogrodowych marki Gold Garden, które cieszą się ogromną popularnością w całej zachodniej Europie dzięki swej solidności, wygodzie i niebanalnej stylistyce, wyróżniającej je na tle innych produktów z tego segmentu.

Zajmujemy się również produkcją i dystrybucją grilli ogrodowych, kociołków żeliwnych oraz węgierskich Farmcook, a także urządzeń grzewczych marki Magnus.

Kolejną gałęzią naszej wciąż rozwijającej się działalności jest sprzedaż internetowa. W sieci znaleźć można kilka prowadzonych przez nas sklepów z asortymentem obejmującym wyposażenie domu i ogrodu. Zarówno korzenie firmy, jak i jej kapitał są w stu procentach polskie.

Oferowane przez nas towary produkowane są pod nieustannym nadzorem, tylko z najlepszej jakości, sprawdzonych materiałów i surowców.

Naszym celem jest zadowolenie i satysfakcja każdego klienta, zarówno hurtowego, jak i indywidualnego, robimy więc wszystko, aby nasze produkty spełniały oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Wciąż się rozwijamy i wytrwale pracujemy aby utrzymać znaczącą, trwałą pozycję niezawodnego i rzetelnego producenta oraz partnera handlowego na rynku polskim i międzynarodowym.